Strešné plisé

Strešné plisé

od 23,90 €

STREŠNÉ OKENNÉ PLISÉ – AKO SI ZVOLIŤ VHODNÉ OKENNÉ PLISÉ V PODKROVÍ?

Naša ponuka obsahuje vysoko kvalitné strešné okenné plisé. Vďaka plisé na strešné okná je možné tieto okná akýmkoľvek spôsobom zakryť, aby ste sa chránili pred nadmerným svetlom vstupujúcim do miestnosti. Strešné plisé rolety sú mimoriadne funkčné. Práve tie vďaka vodiacim lištám eliminujú bočné medzery. Týmto spôsobom zvyšujú komfort pobytu v interiéri. Kedy je strešné plisé s vodiacimi lištami dobrou voľbou? Tento typ plisé bude tým správnym riešením v prípade, ak chcete, aby bola roleta namontovaná priamo na okraj okenného rámu. Strešné plisé s vodiacimi lištami dokonale zakryje strešné okno.

STREŠNÉ OKENNÉ PLISÉ ZA ATRAKTÍVNE CENY – PLISÉ ROLETY PRE STREŠNÉ OKNÁ OD VÝROBCU

Strešné okenné plisé zakrýva všetky bočné medzery. Držia materiál v správnej polohe, čo robí roletu estetickou a štýlovou. V našom internetovom obchode s plisé nájdete rôzne ponuky roletových plisé, vďaka ktorým ich ľahko prispôsobíte dizajnu vybraného priestoru. Strešné plisé sú najlepšou možnou voľbou, pokiaľ ide o clony podkrovných okien.

Ako vhodne zladiť strešné okenné plisé v závislosti od miestnosti?

Strešné okenné plisé je skvelý spôsob, ako zabezpečiť pohodlie vo vašich domácich priestoroch. Plisé sa dajú použiť aj na okná neštandardných tvarov, čo je veľká výhoda. Plisé roleta sa dodáva v mnohých farebných variantoch, takže ju môžete ľahko a vhodne zladiť s vybranou izbou.

Potrebujete odbornú radu pri výbere plisé na strešné okná? Kontaktuj nás!

IDEÁLNE PLISÉ, ROLETA PRE OKNÁ V PODKROVÍ! ZISTITE, PREČO JE NAJVHODNEJŠIA


Výber správnych žalúzií alebo roliet pre strešné okná nie je vždy jednoduchý. Niekedy daný model vyzerá esteticky, ale v prípade podkrovných okien by to bolo málo - jednoducho by to nebolo veľmi praktické. Dobrá podkrovná roleta by mala nielen poskytovať dobrú ochranu pred slnkom a poskytovať primeraný stupeň zatienenia. Mala by sa tiež dobre držať na vodiacich lištách a mala by stále priliehať ku sklu. V prípade bežných okien vám nemusí príliš prekážať, ak vietor občas rozhýbe roletu o okno, pokiaľ nie je silný prievan. V podkroví je situácia iná. Okno, ktoré je šikmé, by malo byť tienené tak, aby roleta alebo žalúzia nepadala, neodchylovala sa od okna a držala sa na mieste. Je tiež dôležité zakryť aj bočné medzery, cez ktoré môže slnko prenikať.


STREŠNÉ OKENNÉ PLISÉ

Strešné plisé nainštalované na strešnom okne ponúka dvojitú výhodu. V prvom rade spĺňa všetky podmienky uvedené vyššie. Nevyčnieva, ale perfektne prilieha ku sklu. Stačí okno opatrne zmerať, aby sa montáž plisé bola bez problémov. Materiál pokryje celú tabuľu skla a umožní vám dosiahnuť požadovaný stupeň zatienenia. Po druhé, plisé je mimoriadne estetický spôsob zakrytia okien. V skutočnosti je to sama o sebe zaujímavá dekorácia, ktorá je v prípade strešných okien veľmi dôležitá. Je ťažké tu pridať iné dekorácie v podobe záclon alebo závesov. Výberom moderných plisé dodáte interiéru jedinečný charakter, ktorý sa stane originálnym.

PLISÉ ROLETY NA STREŠNÉ OKNO
Dbali sme na to, aby sme klientom poskytovali iba vysoko kvalitné riešenia. Naše plisé sú nielen estetické, ale aj odolné. Plisé rolety sa vyznačujú vysokou funkčnosťou a praktickosťou a ich inštalácia nie je nijako zložitá. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou ponukou - ak máte akékoľvek otázky, sme tu, aby sme vám pomohli. Poradíme vám, ktoré riešenie je pre vás najlepšie.STREŠNÉ PLISÉ S VODIACIMI LIŠTAMI

Máte podkrovie a neviete, aké plisé si zvoliť? Strešné okná sú špecifické. Klasická voľne visiaca roleta vďaka svojej polohe namiesto zakrytia skla klesne dole. Preto sú plisé s vodiacimi lištami najlepším riešením. V našom obchode nájdete strešné okenné plisé na mieru, ktoré sú ideálne prispôsobené rozmerom skla a výklenku okna. Je potrebné len dobre premerať rám a sklo, aby sa plisé dokonale prispôsobilo k oknu. Pri výbere plisé môžete zvoliť aj správnu farbu doplnkov, ako aj farbu a materiál samotného plisé.

Plisé pre strešné okná

Sú plisé pre strešné okná dobrým riešením pre váš domov? Plisé strešného okna sú nielen neuveriteľne dobre navrhnuté, ale aj skvele vyzerajú. Sú dostupné v širokej škále farieb a povrchových úprav, aby vyhovovali vášmu interiéru. V mnohých prípadoch sú žalúzie lepšou voľbou ako žalúzie, najmä ak majú byť inštalované v malej miestnosti, pretože žalúzie môžu vytvárať nežiaduci chaotický efekt na strope. Takéto riešenie odporúčame najmä v podkroví.

Plisé pre strešné okná

Sú plisované rolety pre strešné okná dobrý nápad? Alebo možno budú lepšie fungovať tradičné žalúzie? Všetko podľa nás závisí od vašich preferencií, miery sklonu strechy, ako aj niekoľkých ďalších dôležitých faktorov v tomto prípade, vďaka ktorým sa rozhodnete, či sú strešné rolety vhodné. Plisé strešného okna môže vyzerať veľmi atraktívne, ak sa toho v miestnosti veľa nedeje. Vtedy sú nielen ochranou pred slnkom, ale aj akousi ozdobou. Strešné okná by mali byť vo všetkých miestnostiach v podkroví rovnaké, aby sa zachovala konzistencia kompozície.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka