Rolety látkové nástenné

Nástenná roleta

od 12,79 €

Nástenná roleta ULTRA 38 mm

od 19,99 €

Ako kryt okna nie sú drahé a vyznačujú sa skutočne vysokou účinnosťou. Perfektne chránia pred nadmerným denným a slnečným žiarením, čo umožňuje pohodlné rozvijanie a rolovanie. Jedná sa o materiálové rolety, ktoré si často vyberajú mnohí zákazníci. Čo odlišuje rolety z ponuky uznávaného výrobcu Rolmajstera? Odporúčame prečítať si tento príspevok.

Rolety na mieru


Stenové rolety vyrobené z vysoko kvalitného materiálu sú výrobky dostupné v extrémne širokej škále farieb a prevedení. Niet divu, že ich popularita neustále rastie. Látkové rolety vysokej kvality sa dajú úspešne namontovať na stenu aj na strop a na tento účel sa použijú pevné upevnenia pomocou skrutiek s hmoždinkami. Výrobky sú k dispozícii v rôznych šírkach: od 80 cm do maximálne 240 cm. Viac ako desať farieb štandardného, zatemňovacieho alebo deň - noc materiálu znamená, že teraz aj ten najnáročnejší zákazník bude môcť nájsť tú pravú paletu ktorá splní všetky jeho očakávania. Ako tie farebné, tak aj tie kvalitatívne. Na tento účel si môžete vybrať jednu z dvoch najobľúbenejších farieb mechanizmu rolety, a to bielu a hnedú. Je nutné poznamenať, že mimoriadne veľké rolety do výšky 240 cm sa vyrábajú v šírke obmedzenej na 190 cm. To sú technické a priemyselné možnosti dobrého výrobcu látkových roliet.
Produkt najvyššej kvality

Vysoká kvalita a trieda použitých roztokov a materiálov bude určená tým, čo možno získať v súprave s objednanou nástennou roletou. Dobrý priemyselný výrobca ponúka svojim zákazníkom nielen záruku plne poľského produktu, ale aj dobre vybaveného. Hovoríme tu o montážnych pokynoch, ale aj o takých súčastiach, ako sú: skrutky s hmoždinkami, nosná tyč vyrobená z PVC, hliníková rúrka s priemerom 25 mm s navinutým materiálom vo farbe a type zvolenom kupujúcim, ako aj pevný, starostlivo dokončený samosvorný mechanizmus sa reťazou. Tento mechanizmus umožňuje rýchlu a efektívnu inštaláciu latkové rolety na stenu aj na strop.Latkové rolety na stenu najvyššej kvality sa oplatí objednať online, zvoliť rýchle dodanie na uvedenú adresu alebo dodanie s montážou. Vynikajúca kvalita poľskej výroby v kombinácii s extrémne atraktívnymi cenami zaručuje, že odborná ponuka výrobcu je ideálny nápad na podarenú a zmysluplnú investíciu. Je potrebné zabezpečiť, aby boli naše okná dobre chránené. Je dobré vybrať si najlepšiu ponuku, ktorá je v tomto odvetví k dispozícii. Výber kvality zaručenej spoločnosťou Rolmajster sa jednoducho oplatí!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka