Drevené žalúzie

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:29,99€

Drevená žalúzia 25 mm

29,99 €od 26,99 €

Vzorkovník drevených žalúzií

od 0,99 €

Korektor na opravu drevených žalúzií

od 2,60 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:48,99€

Drevená žalúzia 50 mm invazívne

48,99 €od 44,09 €

Kefka na čistenie žalúzií

od 4,20 €

Kvalitné drevené žalúzie


Žalúzie sú stále veľmi zaujímavým prvkom interiérového dizajnu, najmä pre výklenok okna. V súčasnej dobe zažívajú veľkú renesanciu a sú zaujímavou alternatívou roliet deň-noc alebo rímskych roliet, pretože v časopisoch o dizajne interiéru a virtuálnom priestore je o nich počuť stále viac. Existuje však viac ako len tradičné hliníkové žalúzie. Predstavujeme pestrú ponuku tohto typu sortimentu, medzi ktorými zaujme jemná elegancia a jednoduchosť vnútorných drevených žalúzií. Výsledkom prepracovanej kombinácie tradície a modernosti je zaujímavý dizajn a funkčnosť, o ktorej snívajú všetci, ktorí chcú zariadiť okná (vrátane strešných okien), ako aj celý byt.
Elegantné a praktické drevené žalúzie

Ak tvrdíte, že žalúzie sú zastarané v prospech napríklad modernejších roliet, musíme vás dostať z omylu. V súčasnosti prechádzajú druhým životom a sú zaujímavou alternatívou k roletám, a to z jednoduchého dôvodu. Dnes sa na ich výrobu používa nielen hliník, ale aj drevo, v našej ponuke nájdete presne tieto. Uvádzame drevené žalúzie pre okná, ktoré vás potešia svojou jemnosťou a eleganciou.

Neinvazívne drevené žalúzie

Vďaka našim žalúziám môžete modelovať priestor so svetlom tak, ako chcete, v závislosti od nálady okamihu a podmienok za oknami. Mimoriadne presné nastavenie sklonu lamiel umožňuje ich dokonalé nastavenie. Môžete dosiahnuť efekt jemnej svetelnej filtrácie, náladového, chladného súmraku alebo úplne odkryť okno. Cena drevených žalúzií sa upravuje individuálne. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o našich drevených žalúziách!

DO AKÉHO PRIESTORU SA HODIA DREVENÉ ŽALÚZIE?

Naše žalúzie sú vyrobené z prírodného dreva. Z tohto dôvodu dobre ladia s interiérmi, ktoré odkazujú štýlom na prírodu. Dokonale sa ocitnú v štýle rustikálneho, provensálskeho alebo škandinávskeho typu.

Drevené žalúzie pre strop - ktoré si vybrať?

Môžete ich tiež prispôsobiť na princípe kontrastu- zostaviť ich v miestnostiach v modernom, eklektickom alebo minimalistickom štýle. Týmto spôsobom pridáte do svojho interiéru útulnosť a teplo domova. Drevené žalúzie sa vyznačujú jednoduchou inštaláciou a ľahkým používaním. Stavte na naše drevené žalúzie! Cenník je k dispozícii po kontakte s nami. Pozrite si našu ponuku!Aké drevené žalúzie ponúkame?

Náš sortiment je veľmi pestrý. Máme pre vás k dispozícii:

  • drevené žalúzie do kuchyne,

  • neinvazívne drevené žalúzie,

  • drevené žalúzie do kúpeľne ,

  • drevené žalúzie do obývacej izby,

  • drevené žalúzie pre veľké okná,

  • drevené žalúzie pre strop,

  • drevené žalúzie bez vŕtania.

Originálne drevené žalúzie iba pre rolmajster.sk

Vďaka našej širokej ponuke drevených žalúzií si môžete vybrať ten správny produkt pre vaše okno. Vďaka zaujímavému dizajnu a multifunkčnosti budú drevené žalúzie nepochybne ozdobou vášho domu. Každá z našich drevených žalúzií vás určite zaujme - vzhľadom, trvanlivosťou a cenou, naše výrobky v tejto kategórii sú za skutočne atraktívnu cenu.

Drevené žalúzie bez vŕtania, drevené žalúzie na okná

Naše drevené žalúzie sú zárukou vynikajúcej kvality - použitých materiálov a spracovania. Zaisťujeme, že naše drevené žalúzie sa veľmi ľahko inštalujú, pretože súprava so záclonovými tyčami obsahuje sadu prvkov na ich pripevnenie na stenu alebo strop spolu s pokynmi. Spoznajte našu komplexnú ponuku!

Stavte na osvedčeného výrobcu - drevené žalúzie náklady

V našom obchode môžete získať aj drevené žalúzie na mieru. Získate tak istotu, že každý z objednaných produktov dokonale ladí s vašim interiérom. Každá súprava sa dodáva s dodatočnými komponentmi a pokynmi na čo najľahšiu montáž. Máte otázky týkajúce sa našich výrobkov, ktorými sú drevené žalúzie ? Ceny sa upravujú individuálne. Podľa potreby nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom. Pozývame vás na nákup!

Osvedčený výrobca drevených žalúzií - cena drevených žalúzií

Naše žalúzie sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, t.j. z prírodného materiálu, ktorým je drevo. Vyzerajú skvele najmä v miestnostiach, ktoré štýlom odkazujú na prírodu. Dokonale vyzerajú v rustikálnom, provensálskom alebo škandinávskom štýle, kde sa svojou jednoduchosťou budú hodiť ku harmonickej, pokojnej atmosfére. V moderných interiéroch zase drevené žalúzie prelomia chlad minimalistického usporiadania pridaním jemného, teplého prvku. Montáž je veľmi jednoduchá a má nekomplikovaný systém prevádzky.

VÁŠ INTERNETOVÝ OBCHOD S DREVENÝMI ŽALÚZIAMI

Vďaka našim žalúziám môžete modelovať priestor so svetlom tak, ako chcete, v závislosti od nálady okamihu a podmienok za oknami. Mimoriadne presné nastavenie sklonu lamiel umožňuje ich dokonalé nastavenie. Môžete dosiahnuť efekt jemnej svetelnej filtrácie, náladového, chladného súmraku alebo úplne odkryť okno. Okrem toho máte veľký výber farieb výrobkov, vďaka ktorým si môžete optimálne zvoliť žalúzie pre interiérový dizajn. Stavte na kvalitu a eleganciu našich žalúzií a získate nadčasové prostredie pre vaše okná a vkusný doplnok k dizajnu interiéru. Pozývame vás na nákup v našom obchode!

Drevené žalúzie do obývačky - trocha tradície v modernom vydaní

Drevené žalúzie do obývačky či bambusové žalúzie nie sú novinkou a určite ste ich už videli v starších domoch. Toto nie je najbežnejšia forma zakrývania okien, pretože v Poľsku donedávna dominovali záclony a závesy. V súčasnosti drevené žalúzie do obývačky alebo balkónové žalúzie pri správnom usporiadaní vytvoria naozaj krásnu dekoráciu a môžu byť samy o sebe ozdobou okien. Ich inštalácia môže byť rovnako invazívna ako neinvazívna a výber je predovšetkým na vás. Ak máte nejaké otázky, zostaňte v kontakte.

Drevené žalúzie - montáž bez vŕtania

Hoci rolety dominujú v mnohých domácnostiach, drevené žalúzie sú stále tou správnou voľbou. Inštalácia bez vŕtania je samozrejme možná, ak použijete dobré lepidlo a pripevníte ich podľa návodu priloženého k objednávke. Samozrejme, pri krytoch ako sú drevené žalúzie je montáž bez vŕtania vzhľadom na ich stabilitu zriedkavejšia. Naše drevené žalúzie sú však veľmi jednoduché na montáž a určite vám budú slúžiť veľmi dlho. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou! Zistite tiež, aké balkónové rolety si vybrať a ako roletu opraviť.
Prečítajte si hodnotné príspevky na našom blogu ešte dnes!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka