Garniže stropné

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:7,60€

Stropná koľajnička PVC

7,60 €od 6,08 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:11,50€

Stropná koľajnička s krytom 9 cm

11,50 €od 9,20 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:6,99€

Hliníková stropná lišta SOLO

6,99 €od 5,59 €
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:9,99€

Hliníková stropná lišta DUO

9,99 €od 7,99 €

GARNIŽA NA STROPE - TO SÚ STROPNÉ GARNIŽE
Stropné garniže sú čoraz viac populárnejšou možnosťou. A niet divu, nakoľko garniže sú prakticky neviditeľné a pritom stále zostávajú vysoko praktické. Vďaka nim môžete zavesiť svoje obľúbené záclony a závesy a vytvoriť tak krásnu dekoráciu interiéru. Rohová stropná závesná garniža bude fungovať najmä v minimalistických interiéroch. Ceny tohto typu garniží sú veľmi atraktívne, takže si ich môže dovoliť doslova každý.
GARNIŽE DO STROPU

Stropné garniže sa dajú nepochybne použiť všade tam, kde sa klasické záclonové tyče nehodia. Naša ponuka zahŕňa moderné stropné garniže ako aj klasické. Stropné garniže sú skvelým riešením, najmä pri balkónových oknách alebo v prípade, že okná nie sú namontované po celej dĺžke steny. Môžete si zvoliť jednoduché alebo dvojité garniže. V prípade menších interiérov môžete zvoliť riešenie ako stropná koľajnička . Zaujímavý efekt vyčarí aj rohová stropná koľajnička.

STROPNÉ GARNIŽE - POUŽITIE

Stropné garniže poskytujú takmer neobmedzené možnosti využitia. Moderné stropné garniže môžu byť inštalované takmer kdekoľvek, v obývacej izbe, kuchyni, jedálni, spálni. Pokiaľ zadáme do vyhľadávacieho nástroja „využitie stropných garníž“, nájdeme veľa inšpirácií. V prípade, ak si chcete kúpiť vysoko kvalitnú kovovú garnižu, kontaktujte nás. Sme schopní ponúknuť vám rohové závesné tyče, ako aj akékoľvek iné garniže, ktoré splnia individuálne očakávania každého z členov domácnosti. Pokiaľ ide o plastovú stropnú garnižu, jej použitie vám umožní dať interiéru nový vzhľad. Vhodné sú najmä do vysokých miestností.. Koľajnička vám umožní zakryť upevňovacie prvky, vďaka čomu ľahko dosiahnete efekt záclon alebo závesov voľne visiacich priamo z rámu okna. To je vlastne dôvod, prečo sa oplatí vo vašej domácnosti použiť stropnú koľajničku. Na mieru vyrobené stropné koľajničky na záclony alebo závesy sa hodia prakticky kamkoľvek a budú ladiť s akýmkoľvek štýlom interiéru.

STROPNÁ GARNIŽA, CENA

Stropné koľajničky majú veľmi atraktívne ceny. Konečné náklady budú samozrejme závisieť od rozmerov koľajničky, ako aj od toho, či bude jednoduchá alebo dvojitá. Stropné garniže sú, čo sa týka nákladov, veľmi efektívnym riešením. Pred výberom správneho typu si skontrolujte rozloženie okna a dostupné miesto. Vybrať si môžete klasické garniže, ale aj rohové stropné koľajničky. Zaujal vás tento typ garniží? Cena vás určite prekvapí.

GARNIŽA NA STROPE

Plastová stropná koľajnička je vynikajúcou alternatívou ku klasickým dreveným alebo kovovým záclonovým tyčiam. Je takmer neviditeľná, takže nijako neovplyvňuje estetiku interiéru. Tento typ koľajničiek často vyberajú majitelia moderných bytov. Avšak tento typ garniží sa v podstate hodí všade - aj do hotelov a reštaurácií. Chcete si kúpiť stropné koľajničky do bytu? Cena, ktorú ponúkame, je veľmi atraktívna.

AKO PRISPÔSOBIŤ ROZMERY GARNIŽE VÁŠMU INTERIÉRU?

Na otázku, ako prispôsobiť jednoduchú alebo dvojitú záclonovú tyč do interiéru, by sa malo odpovedať s dôrazom, že najprv je dôležité vykonať potrebné merania. Stropná garniža sa líši od klasickej hlavne miestom montáže.

Klasická dvojitá alebo jednoduchá garniža je umiestnená nad oknom a konce tyče by mali vyčnievať z oboch strán. Záclonová tyč by mala byť tiež väčšia ako je šírka okna.

Stropné koľajničky sú vynikajúcou alternatívou k tomuto typu garníž, kde nad oknom nie je veľa miesta. A nielen to. V skutočnosti je stropná koľajnička pripevnená na strope modernejšou verziou garniže, ktorá umožňuje mimoriadne minimalistický dizajn interiéru. Je prakticky neviditeľná a samotná záclona alebo záves visiaci zo stropu vyzerá veľmi pôsobivo.

Ba čo viac, týmto spôsobom je navyše ľahké úplne skryť uchytenia tkanín, takže látka v zásade visí zo stropu. Toto riešenie bude správne všade tam, kde nám záleží na minimalizme a elegancii.

Ako teda vybrať rozmery takejto koľajničky? Aby ste to urobili správne, musíte samozrejme najskôr zmerať okno. V ideálnom prípade by mal byť rozmer stropnej koľajničky väčší ako šírka okna - asi o 30 až 40 cm. Vďaka tomu bude z každej strany vyčnievať približne 15 až 20 cm, čo spôsobí že záclona alebo záves dobre zakryjú okno a budú pôsobiť mimoriadne elegantne. Za zmienku stojí aj, že koľajničky sa odporúčajú pre menšie byty - nakoľko závesy visiace zo stropu dokážu opticky výrazne zväčšiť malý interiér.

TAKMER NEVIDITEĽNÁ GARNIŽA? AJ TO JE MOŽNÉ!

Naše stropné koľajničky, vďaka svojím vlastnostiam, ľahko splynú s farbou steny, čo ich robí prakticky neviditeľnými. Chcete vedieť ich výhody? Niekoľko z nich Vám už predstavujeme! V prvom rade môžu byť takmer nepozorovateľné, pričom si zachovajú svoju plnú funkčnosť. Takmer neviditeľná garniža je navyše veľmi praktická, pretože sa na nej nezdržuje prach a teda nevzniká problém s častým čistením. Ak chcete poznať naše garniže, prezrite si naše produkty a vyberte si tú pravú pre Vás!

MODERNÉ STROPNÉ GARNIŽE
V našom obchode nájdete jednoduché a dvojité garniže, ktoré vám umožnia efektne naaranžovať váš interiér. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou ponukou. Odporúčame si tiež prezrieť na mieru vyrobené stropné koľajničky, ktoré sa dajú perfektne zladiť s vašim interiérom. Ak máte záujem o záclonovú tyč alebo stropnú koľajničku a máte akékoľvek otázky, radi vám na ne odpovieme.STROPNÁ KOĽAJNIČKA

Stropná koľajnička je čoraz populárnejšia alternatíva. Vďaka nej zmeníte dizajn celej miestnosti, čím získate originálny štýl. Garniža splývajúca s omietkou je ideálnym riešením v každom byte či apartmáne.

V našom obchode nájdete stropné koľajničky v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Mnoho ľudí bude určite prekvapených rozmanitým výberom, pretože iba vďaka tomu si môžu ľahko vybrať modely, ktoré sa dokonale hodia ku konkrétnemu interiéru. Poznávacím znamením uvedeného sortimentu je predovšetkým dekoratívna výraznosť, vedľa ktorej ľahostajne neprejde žiadny fanúšik originálnych interiérových úprav. Stropné koľajničky ponúkame v rôznych štýloch, taktiež aj v starodávnom štýle.

STROPNÁ KOĽAJNIČKA ROHOVÁ

Stropná rohová garniža je garniža, ktorá sa skladá z dvoch kusov záclonových tyčí alebo koľajničiek navzájom spojených. Spojenie môže byť v rôznych uhloch, napríklad v pravých uhloch, ak sú okná v tomto uhle, ale môžu tiež tvoriť tupý uhol.

Ak chceme zatieniť rohové okno, môžeme na tento účel zvoliť záclony a závesy. Aby ste však získali správny priestor na ich zavesenie, je najlepšie zvoliť rohovú garnižu, teda špeciálny typ garniže určenej na rohovú inštaláciu.

Montáž rohových koľajničiek vybavených uhlovým priechodným oblúkom je veľmi jednoduchá. Za týmto účelom stačí garniže zavesiť v príslušnej výške - musia byť vyrovnané a potom ich spojiť pomocou spojky - priechodného oblúka.

STROPNÉ KOĽAJNIČKY NA MIERU

Stropné garniže na mieru sú v našich domácnostiach už bežným riešením. Dôvodom montáže garniže na strop namiesto na stenu, je zvyčajne otázka veľkých parapetov alebo sadrokartónových konštrukcií montovaných nad oknami.
Garniže namontované do stropu sú charakteristické tým, že ich môžeme namontovať v ľubovoľnej vzdialenosti od okna, ktoré chceme zakryť. Stropné konzoly sa montujú rovnako ľahko ako nástenné konzoly, takže montáž tohto typu garníž by nemala byť problémom.

Minimalistický vzhľad stropných garníž znamená, že každý interiér, či doma alebo v kancelárii, môže nadobudnúť moderný charakter. Riešenia, ktoré chceme predstaviť, sú ideálne pre vešanie samostatných závesov, ktoré často inštalujeme spolu so žalúziami, či roletami a konštrukciami, na ktoré vešiame záclony a závesy.STROPNÁ KOĽAJNIČKA PVC S KRYTOM 9 CM

Stropné koľajničky PVC v našej ponuke je možné ľahko prispôsobiť a navoliť tak, aby splnili očakávania zákazníkov. Určite budú vyzerať skvelo v každom interiéri. Estetické riešenie predstavuje model garniže s krytom o šírke 9 cm. Kryt dodávame v rovnakej dĺžke ako stropná koľajnička a preto ju celú maskuje. Pri nákupe si môžete určiť všetky parametre stropnej koľajničky a taktiež si vybrať jeho farbu. Takéto riešenie je určite veľmi dekoratívne a stropná koľajnička so zavesenými záclonami alebo závesmi bude vyzerať dokonale v každom interiéri.

Ceny stropných koľajničiek nie sú vôbec privysoké – svoje objednávky môžete zadávať cez náš internetový obchod. Keď sa rozhodnete objednať stropnú garnižu prostredníctvom internetu, na našej webovej stránke obchodu nájdete špeciálnu kalkulačku, ktorá vám umožní rýchlo vypočítať cenu garniže na základe zvolených parametrov.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka