Drevené žalúzie 50mm

Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:48,99€

Drevená žalúzia 50 mm invazívne

48,99 €od 44,09 €

DREVENÉ ŽALÚZIE INVAZÍVNE - AKO SI VYBRAŤ IDEÁLNY MODEL ŽALÚZIÍ?Pri výbere drevených žalúzií namontovaných na strop 25 mm, 50 mm si môžete byť istí, že ide o nákup na dlhú dobu. Nami ponúkané drevené žalúzie na strop sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, čo sa prejaví na ich životnosti, spoľahlivosti, odolnosti proti poškodeniu alebo strate farby. Chcete si kúpiť žalúzie z dreva? Prezrite si našu ponuku.

DREVENÉ ŽALÚZIE MONTOVANÉ NA STROP

Nepochybne pri kúpe drevených žalúzií namontovaných na strop od výrobcu si vyberáte nielen funkčné okenné clony, ale aj krásnu okennú dekoráciu. Veľkou výhodou drevenej rolety namontovanej na strop je to, že zatemňuje miestnosť a bráni jej prehriatiu.

ŽALÚZIE MONTOVANÉ NA STENU

Nástenné žalúzie sa montujú pomerne ľahko. Môžete si zvoliť drevené žalúzie namontované na stenu rôznych rozmerov, ale môžete sa rozhodnúť aj pre vertikálne žalúzie namontované na stenu vyrobené na mieru. V takom prípade nás kontaktujte! Žalúzia namontovaná na strop 25 mm, 50 mm sa môže používať v domácnostiach a bytoch, ako aj v kanceláriách a reštauráciách. Je to nadčasová, úspešná voľba.

HLINÍKOVÉ ŽALÚZIE MONTOVANÉ NA STROP - ŠTÝLOVÉ A PRAKTICKÉ OKENNÉ CLONY

Štýlové žalúzie namontované na strop sú bezpochyby vynikajúcou kúpou. Mali by ste však pamätať na skutočnosť, že invazívne drevené žalúzie alebo hliníkové žalúzie by ste si mali kupovať v osvedčených obchodoch. Naša ponuka obsahuje žalúzie na stenu vyrobené z materiálov odolných voči poškodeniu. Ako výrobca roliet a žalúzií sa snažíme ponúkať kvalitné výrobky za rozumné ceny, o čom svedčia aj názory našich spokojných zákazníkov. V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii!

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE NA STENU

Žalúzia namontovaná na strop alebo žalúzia namontovaná na stenu? Všetko skutočne závisí od veľkosti miestnosti a samotného okna. Pre vysoké interiéry môžu byť drevené žalúzie umiestnené v blízkosti stropu. Potom vyzerajú mimoriadne efektívne a poskytujú vynikajúcu ochranu pred slnečným žiarením. Pre mierne nižšie interiéry bude najvhodnejšia roleta na stenu.

AKÉ SÚ VÝHODY DREVENÝCH ŽALÚZIÍ V OBÝVACÍCH MIESTNOSTIACH, KUCHYNIACH, JEDÁLNIACH, SPÁLŇACH?

Každý sa snaží, aby bol jeho interiér štýlový, praktický a pohodlný. Niet divu, že výber správnych okenných clôn môže byť skutočnou výzvou. Čoraz častejšie však siahame po klasických modeloch, teda drevených žalúziách. Majú veľa výhod, takže by ste mali zvážiť ich použitie v domácich priestoroch. Najnovšie trendy v interiérovom dizajne ukazujú, že prírodné materiály sa opäť dostávajú do popredia. Drevené doplnky sa skvele hodia doslova do každého interiéru, sú veľmi univerzálne. Drevené žalúzie je možné použiť v minimalistických, priemyselných, rustikálnych, škandinávskych, ekologických a moderných priestoroch. Okenné clony sú užitočné každý deň. Sú štýlové, estetické a praktické. Drevo je samozrejme špecifický materiál, ktorý si vyžaduje našu pozornosť. Nemusí byť ale náročné na údržbu. Potrebujete iba jemnú handričku na systematické odstraňovanie prachu. Drevené žalúzie nás nepochybne odmenia krásnym, estetickým vzhľadom na mnoho rokov.ROZHODUJETE SA KÚPIŤ DREVENÉ ŽALÚZIE?

V prvom rade je dôležité kupovať drevené žalúzie od renomovaných výrobcov. Neuspokojujme sa okennými clonami zo supermarketov. Zlá kvalita nestojí za nízku cenu. Masívne, odolné a estetické drevené žalúzie dodajú interiéru štýl a navodia útulnú atmosféru. Navyše tento typ okenných clôn veľmi dobre ladí s drevenou podlahou a dreveným nábytkom a vytvára s nimi súvislý celok. Skvostne budú vyzerať aj v tradičnejších interiéroch. Je dôležité, aby sme sa rozhodli pre kvalitné modely. Budú slúžiť mnoho rokov a prispôsobia sa meniacim sa dekorom.

INVAZÍVNE ŽALÚZIE

Mnoho ľudí sa pýta, či žalúzie vyšli z módy. Je to stále funkčné a atraktívne riešenie pre dopadajúce slnečné svetlo? Mnoho ľudí si pamätá hliníkové žalúzie zo starých čias, keď zdobili okná svojich rodičov. Nie je to v žiadnom prípade pozostatok starých čias - dnes sa tiež oplatí zvoliť do svojich bytov žalúzie. Vyzerajú štýlovo a široký výber vzorov a farieb im umožní ladiť so štýlom bytu.

INTERNETOVÝ OBCHOD S DREVENÝMI ŽALÚZIAMI - ŠIROKÝ VÝBER

Drevené rolety sa môžu pochváliť vysokou funkčnosťou. Sú neodmysliteľné, keď chceme zabezpečiť súkromie, ale aj chrániť sa pred nadmerným slnečným žiarením. Drevo do istej miery chráni pred teplom a chladom a izoluje miestnosť. Ako vidíte, tento typ žalúzií má veľa výhod. Pri výbere žalúzií do interiéru je dobré zvážiť použitie nadčasového dreva. U nás zakúpené drevené žalúzie môžu byť vybavené bočnými vodiacimi lištami a horným dekoratívnym dreveným krytom, ktorý úplne zakrýva mechanizmus.

INVAZÍVNA A NEINVAZÍVNA MONTÁŽ

Neinvazívna montáž spočíva v pripevnení špeciálnych háčikov k okenným rámom. Sú navrhnuté tak, aby udržali žalúzie na okne. Drevené žalúzie sú dosť ťažké, takže v ich prípade sa neinvazívna montáž používa hlavne na menšie okná a menšie rozmery - najčastejšie 25 mm rolety. Pokiaľ však ide o väčšie rolety - a teda ťažšie, mali by ste použiť invazívnu montáž. Tu je potrebné háky priskrutkovať k rámu, čo zahŕňa vŕtanie. Oplatí sa však spomenúť, že takáto žalúzia lepšie prekrýva okno, na rozdiel od drevených žalúzií montovaných do zasklievacích líšt. Medzi okrajom žalúzie a sklom pri ráme okna nebudú žiadne malé medzery.

Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou ponukou drevených žalúzií. Ponúkame pomoc v každej fáze objednávky. Poradíme vám tiež, ktorý model drevených žalúzií je pre vás vhodný.

Žalúzie montované do stropu

Neinvazívna montáž drevených žalúzií je možná pri menších modeloch žalúzií. Môžu to byť napríklad bambusové rolety alebo plisé rolety. Spôsoby neinvazívnej montáže spočívajú v montáži žalúzií pomocou háčikov, bez vŕtania. V prípade invazívnej inštalácie je potrebné vŕtať, aby rímske rolety alebo rolety a páskový rebrík dokonale držali. Odporúčame vám namontovať drevené žalúzie na strop, aby ste dosiahli zaujímavý dekoratívny efekt.

Rolety montované do stropu – kedy sa pre ne rozhodnúť?

Stropné žalúzie nie sú najbežnejšou voľbou. Pre mnohých z nás predstavujú komplikované činnosti, ktorým by sa každý radšej vyhýbal. Napriek tomu vám odporúčame, aby ste to vyskúšali, pretože pri kúpe žalúzií namontovaných do stropu v našej predajni, ktorá je aj predajňou výrobcu, získate nielen správne vybranú zostavu, ale aj vynikajúcu kvalitu, ktorá vydrží dlhé roky. Žalúzie montované do stropu majú tiež tú skvelú vlastnosť, že umožňujú zatemniť celú miestnosť, čím ju chránia pred prehriatím v horúcich letných dňoch.

Drevené žalúzie montované do okna

Drevené žalúzie montované do okna sú veľmi obľúbeným riešením. Inštalácia žalúzií na okennú tabuľu tiež pomáha chrániť ich pred nebezpečenstvom a znižuje riziko zovretia alebo poškodenia v každodennom živote. Ak umiestnite žalúzie blízko okna, miestnosť bude vyzerať väčšia, aby ste mohli čo najlepšie využiť priestor. Drevené žalúzie namontované na okno sú preto najlepším spôsobom, ako zakryť okná na požadovaných miestach. Teraz už len zmerať okno a objednať!

Neinvazívne rolety - montáž

Máte záujem o neinvazívne rolety? Montáž takýchto žalúzií je natoľko jednoduchá, že nevyžaduje vŕtanie ani zásahy do povrchu okna. Sme radi, že stále viac ľudí volí neinvazívne rolety, pretože sú nielen praktické, ale aj veľmi efektne vyzerajú. V prípade produktov ako sú neinvazívne rolety je montáž natoľko jednoduchá, že je plne reverzibilná, takže sa nemusíte obávať následkov svojho konania. Zoznámte sa s našou ponukou a rozhodnite sa, čo potrebujete.

Montáž drevených žalúzií

Montáž drevených žalúzií zaberie menej ako 10 minút a my sme sa uistili, že to zvládnete aj sami. Majte na pamäti, že pred meraním, objednávaním a inštaláciou úprav okien si budete musieť vybrať vnútornú alebo vonkajšiu inštaláciu. Umiestnite hornú koľajnicu na hornú časť obloženia okna a vycentrujte ju na okno. Umiestnite vodováhu na hornú koľajnicu a nastavte roletu tak, aby zostala v rovine s hornou okennou lištou. Označte otvory, ktoré ste vyvŕtali v hornom nosníku, umiestnením skrutky do každého otvoru a potom zaskrutkovaním skrutiek do dreva. Ako vidíte, inštalácia drevených žalúzií nie je vôbec náročná.

Drevené žalúzie - montáž

Pokiaľ ide o drevené žalúzie, našťastie nie je montáž zložitejšia ako v prípade iných žalúzií. Je však potrebné myslieť na to, že môžu byť ťažšie ako napríklad hliníkové žalúzie. Pri produktoch ako sú drevené žalúzie môže byť montáž aj neinvazívna, no na základe skúseností určite odporúčame tú invazívnu. Po prvé - je to efektívnejšie a po druhé - takáto roleta vydrží prakticky všetko, takže sa nebudete musieť báť, že jedného dňa jednoducho spadne a niekomu ublíži.

Drevené rolety - montáž

Ak sa rozhodnete pre drevené rolety alebo rolety, montáž - ako aj pri iných roletách - by pre vás nemala byť problémom. Nezabúdajte však, že v prípade dreva odporúčame invázne. Všetko preto, že drevené lamely sú vo všeobecnosti ťažšie ako hliníkové alebo látkové, ktoré je možné voľne zavesiť neinvazívnou metódou. Drevené žalúzie sú estetickým a pevným praktickým doplnkom každého interiéru. Nemusíte si robiť starosti s tým, ako by mali drevené žalúzie visieť. Montáž je popísaná v návode, ktorý vždy prikladáme k zásielke.

Drevené žalúzie - montáž

Máte radi všetko drevené, preto musíte mať žalúzie z tohto materiálu? Skvelé, určite sa budete môcť pokochať dokonalým výhľadom, no najprv musíte vymyslieť, ako namontovať drevené žalúzie. Inštalácia tohto typu prísad môže byť invazívna a neinvazívna. Odporúča sa však invazívna inštalácia, pretože oveľa ťažšie drevené žalúzie potrebujú silnejší záber. A väčšinou, ak kupujeme drevené žalúzie, umiestňujeme ich radšej do vlastného domu či bytu.

Drevené rolety - montáž

Drevené bytové doplnky sa väčšinou spájajú s prírodou. Ich farba sa perfektne hodí k boho štýlu, ale to neznamená, že takéto doplnky nenájdete v inom odtieni. Stavíte na drevené doplnky vo vašej domácnosti vrátane drevených žalúzií? Môžu byť inštalované rôznymi spôsobmi - invazívnymi a neinvazívnymi. Všetko závisí od toho, čo si v danom byte či izbe môžeme dovoliť. Pri prenájme bytu je lepšie zamerať sa na neinvazívnu inštaláciu, ktorá nevyžaduje vŕtanie a po určitom čase umožní výmenu príslušenstva.

Drevené žalúzie - montáž

O tom, že drevené žalúzie vyzerajú doma neobyčajne, niet pochýb. Nielenže sú vyrobené z prírodného materiálu, dokonale zapadajú do presvedčení milovníkov ekológie a čistého prostredia, ale dodávajú miestnostiam čaro. Ak chcete, aby bol váš interiér štýlový, pohodlný a veľmi praktický, určite sa rozhodnite pre drevené žalúzie. Ich inštalácia si však vyžaduje sústredenie a pozorné prečítanie návodu. Celé to môže trvať menej ako 10 minút, preto sa oplatí vybrať si tieto rolety.

Drevené žalúzie - montáž

Do mnohých miestností chceme namontovať drevené žalúzie. Zostrih nám však v noci nedáva spávať. Musí to byť invazívne? Musíme zvážiť vŕtanie otvorov a montáž žalúzií na okno, steny alebo strop? No nie, stačí si objednať kvalitné rolety, teda také, ktoré zaručujú neinvazívnu montáž. Do okna či steny nemusíte zasahovať, najmä ak vám byt či dom zo zákona nepatrí. Montáž drevených žalúzií bude spočívať v inštalácii okenných úprav, ako aj umiestnení prednej lišty na hornú okennú lištu.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka