Nástenné rolety

Nástenná roleta

od 12,79 €

Nástenná roleta ULTRA 38 mm

od 76,70 €

NÁSTENNÉ ROLETY DEŇ-NOC, VOĽNE VISIACE, VNÚTORNÉNástenné rolety sú vynikajúcou voľbou do každého interiéru. Veľkou výhodou nástenných roliet je schopnosť regulovať množstvo svetla vstupujúceho do miestnosti. Naša ponuka obsahuje nástenné rolety na mieru v rôznych farbách, takže odtieň ľahko zladíte s dizajnom interiéru. Podľa individuálnych preferencií sa môžete rozhodnúť pre jednofarebné alebo viacfarebné zatemňovacie vnútorné rolety. Môžete si tiež zvoliť typ povrchovej úpravy rolety. V našom internetovom obchode sú lacné nástenné rolety vhodné na okná a balkónové dvere. Dajú sa objednať aj na mieru. Vďaka vyhotoveniu je montáž jednoduchá a ľahká.
NÁSTENNÉ ROLETY – KOĽKO STOJA OSVEDČENÉ ROLETY OD VÝROBCU?

Sú nástenné rolety drahé? Výberom nástenných roliet priamo od výrobcu si vyberáte vysokokvalitný produkt za priaznivé ceny. Stačí nás iba kontaktovať, určiť rozmery nástennej rolety na mieru a my vám zašleme podrobnosti ponuky. Isté je, že vnútorné nástenné rolety zaisťujú v interiéri veľký komfort. Účinne chránia pred intenzívnymi slnečnými lúčmi, poskytujú súkromie a chránia pred zvedavými pohľadmi susedov. Budú spoľahlivo plniť svoju úlohu v domácnostiach, bytoch či kanceláriách.

ŠIROKÝ VÝBER NÁSTENNÝCH ŽALÚZIÍ V OBCHODE – BOHATÁ PONUKA ROLETY

Naša ponuka obsahuje rôzne voľne visiace rolety, mini rolety, stenové rolety, rolety deň-noc. Vďaka tomu si každý môže do svojho interiéru zladiť dokonalé okenné clony. Dôležité je, že voľne visiace rolety alebo rolety deň-noc sú vysoko univerzálne. To znamená, že sa dajú použiť pre akýkoľvek typ miestnosti. Mini rolety, ako aj ďalšie rolety z našej ponuky kombinujú atraktívnu cenu s vysokou funkčnosťou a kvalitou. Budú slúžiť dlho, zvýraznené estetikou.


KDE KÚPIŤ NAJLEPŠIE NÁSTENNÉ ROLETY OD VÝROBCU? ONLINE OBCHOD S ROLETAMI

Montáž roliet nie je zložitá. Pokyny sú súčasťou každej súpravy. Samotná jednoduchosť konštrukcie rolety z nej robí neinvazívne zariadenie. Nevyžaduje pravidelnú údržbu. Tieto clony sa tiež ľahko čistia. Preto sú ideálne do reprezentatívnych miestností, kancelárií a detských izieb. Naša ponuka obsahuje rolety v rôznych farbách. Preto ich môžete takmer ľubovoľne zladiť podľa svojho dizajnu interiéru. Sú ekonomické a estetické. Obmedzujú množstvo slnečného žiarenia dopadajúceho dovnútra. Rolety čiastočne bránia prehrievaniu miestností.

Nástenné rolety na výber v mnohých farbách

Naša ponuka obsahuje rôzne textílie, pokiaľ ide o nástenné rolety. Ponúkame výrazné aj pastelové farby. Pri výbere správnej farby rolety odporúčame brať do úvahy aj účel miestnosti. Honosné farby nebudú napomáhať relaxácii, preto je lepšie ich nechať v kuchyni alebo v jedálni. Do obývacej izby a spálne volíme skôr odtiene v béžovej, šedej, modrej a zelenej.

KEDY SA ROZHODNÚŤ PRE NÁSTENNÉ VOĽNE VISIACE ROLETY?

Roleta je materiál namontovaný na mechanizme. Podľa typu clony je možné mechanizmus skryť v kazete alebo sa roleta bude voľne rolovať. V každom prípade má roleta špecifickú hmotnosť. Táto hmotnosť samozrejme nie je taká veľká, aby sa poškodil rám okna. Ak je však okno mimoriadne veľké, vysoké, jej váha sa automaticky zvyšuje.V prípade oveľa vyššej hmotnosti môže roleta s mechanizmom preťažiť rám, takže montáž clôn na okno nie je najlepším riešením. V takejto situácii je lepšie zvoliť si nástenné alebo voľne visiace modely.


Montáž roliet na stenu alebo strop má veľa výhod. Takto namontované rolety v prvom rade zakrývajú nielen sklo, ale celé okno a rám. Vďaka tomu dokonale chránia pred slnečným žiarením a poskytujú primeranú úroveň tienenia. Tento typ roliet vám navyše umožňujú dosiahnuť zaujímavý vizuálny efekt. Výberom farby a vzoru zodpovedajúceho dizajnu interiéru je ľahké dosiahnuť vizuálnu konzistenciu.

Ktorý model sa oplatí zvoliť? Všetko závisí od osobných očakávaní. Ak majú byt okná s výhľadom na slnečné svetové strany. V takom prípade sa interiéry rýchlo prehrievajú, čo je na jar a v lete nepríjemné. Aby ste tomu zabránili, odporúčame vám zvoliť si zatemňovacie žalúzie. Umožnia vám dosiahnuť vhodný stupeň zatienenia, a tým znížiť prehrievanie bytu. Ak hľadáte vysokú funkčnosť, zvážte montáž roliet deň-noc, ktoré je možné ľubovoľne ovládať.


Nástenné rolety

Nástenné rolety sú rolety vyrobené z polozatemňovacej látky. Vyznačuje sa hladkosťou (pokiaľ daný model rolety nie je napr. deň a noc alebo iný), ako aj hustou väzbou. Kde budú efektívne a lacné nástenné rolety fungovať najlepšie? V prvom rade je to veľmi dobrá voľba pre ľudí, ktorí majú okná v neštandardnom rozmere. Potom je ťažké nájsť a namontovať klasické žalúzie - takže nástenné žalúzie budú fungovať lepšie.

Vnútorné nástenné rolety

Nástenné rolety, ako sú voľne visiace rolety, denné a nočné rolety, sú ideálne ako alternatíva ku klasickým roletám montovaným na rám okna. Tu je roleta namontovaná na stenu. Môže to byť potrebné, keď prvky v okne bránia inštalácii klasických predokenných roliet. Vnútorné žalúzie si môžete objednať v mnohých farbách, aby ste si mohli vybrať ten najlepší model pre seba. Farbu rolety môžete zladiť s interiérom a dekorom.

Nástenné žalúzie na mieru

Je pre vás žalúzia na mieru dobrým riešením? Samozrejme. Vzhľadom na to, že tieto žalúzie sa často inštalujú do okien, ktoré majú neštandardný rozmer, je potrebné presne vymerať priestor, kde má byť žalúzia umiestnená. Ak máte pochybnosti o spôsobe merania, radi vám pomôžeme a poradíme. Žalúzie vyrábame na mieru - môžete si byť istí, že výrobok bude dokonale ladiť s vaším oknom.

Voľne visiace látkové žalúzie

Voľne visiace látkové rolety sú veľmi elegantným, ale aj univerzálnym nápadom na zakrytie okien prakticky v každej miestnosti. Vo všeobecnosti sa ľahko čistia, montujú a udržiavajú. Voľne visiace látkové rolety môžu byť zatemňovacie aj reflexné. Všetko závisí od vašich potrieb a účelu miestnosti. Pri kúpe voľne visiacich látkových roliet v našej predajni máte zaručenú kvalitu od poľských výrobcov a môžete si byť istí, že dostanete sadu spolu s montážnym návodom.

Žalúzie namiesto žalúzií

Hoci sa zdajú byť rolety a balkónové žalúzie rovnako obľúbené, rolety dnes preberajú niekdajšie obľúbené žalúzie. Roleta na mieste rolety pôsobí oveľa jemnejšie a hodí sa k väčšine nábytku, čo sa o žalúziách povedať nedá. Roleta namiesto rolety však poslúži rovnako dobre ako pri praktickom využití, teda obmedzení množstva svetla vstupujúceho do miestnosti. Ak si nie ste istí výberom, kontaktujte nás a povedzte nám o svojich potrebách.

Vnútorné rolety montované na stenu

Vnútorné rolety montované na stenu predstavujú spôsob, ako zatemniť okno s istotou, že bude zhora celé zakryté. Takéto žalúzie môžu slúžiť ako náhrada závesov, ktoré sa do mnohých bytov už nezmestia a kde je veľká potreba zakryť okno. Vnútorné žalúzie montované na stenu umožňujú zachovať intimitu a chrániť pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia najmä na oči či nábytok. Hodia sa do rôznych typov miestností. Žalúzie v našom obchode je možné ľubovoľne konfigurovať tak, aby čo najlepšie plnili svoju úlohu.

Voľne zavesené vnútorné predokenné rolety

Voľne zavesené vnútorné predokenné rolety sú veľmi rýchlym a efektívnym spôsobom, ako zatemniť miestnosť a ochrániť ju pred škodlivými účinkami UV žiarenia. Voľne visiace vnútorné predokenné rolety sú nekomplikované, rýchlo sa inštalujú a hodia sa do každého priestoru. Takáto roleta sa nielen ľahko montuje, ale aj demontuje, čo z nej robí ideálnu možnosť do priestorov na prenájom, kde sa usporiadanie veľmi rýchlo mení. V našom sortimente nájdete presne tie rolety, ktoré potrebujete a budete si ich môcť nakonfigurovať.

Roleta na stenu - kedy bude fungovať?

Roleta na stenu je skvelý spôsob, ako jemne a moderne ozdobiť okno a jeho okolie. Typická okenná roleta pozostáva z niekoľkých dlhých vodorovných pásov z rôznych druhov tvrdého materiálu, ktoré sú držané pohromade šnúrkami, ktoré vedú cez hornú časť rolety. Takto funguje takmer každá roleta na stene. Rozdiel medzi predokennou a nástennou roletou je v tom, že sú pripevnené na rôznych miestach, čím je výsledný efekt úplne odlišný. Ak neviete, aká forma rolety bude pre váš interiér najlepšia, kontaktujte nás. Pokúsime sa poradiť!

Voľne visiace žalúzie

Kedy sú najlepšie voľne visiace žalúzie? Stáva sa to vtedy, keď napríklad čoskoro plánujete kompletnú zmenu usporiadania, prenajímate si miesto alebo si nie ste istí, čo sa vám do okien zmestí. Takéto žalúzie sa dajú jednoducho inštalovať, ale aj demontovať. Voľne visiace predokenné rolety sú podľa nás do detskej izby ako stvorené, pretože práve miestnosť sa s rastom dieťaťa najčastejšie mení. Samozrejme, tieto rolety sú dostupné v množstve farieb a materiálov.

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka