Príslušenstvo pre rolety mini

Mechanizmus pre mini rolety

od 1,60 €

Mechanizmus pre mini rolety Deň - Noc

od 2,00 €

Predĺžené háčiky pre roletový mechanizmus mini

od 0,50 €

Predĺžené háčiky pre roletový mechanizmus mini Deň - Noc

od 0,50 €

Montážna platnička pre neotvárateľné okná. Mini roleta

od 0,90 €

Montážna platnička pre neotvárateľné okná. Mini roleta Deň - Noc

od 1,00 €

Predokenné rolety neslúžia len na blokovanie slnečného žiarenia alebo na vytvorenie súkromia. Dajú sa nimi tiež rôzne ozdobiť okná a zatraktívniť ich izbu. Odolné rolety si však nemôžete užiť bez správneho príslušenstva. Naša ponuka zahŕňa široký sortiment doplnkov k roletám, ktoré zaistia vašu bezpečnosť a kvalitu, odolnosť a stabilitu okenných závesov.

Ponúkame kovové madlá alebo mechanizmy na mini rolety, vrátane tých s univerzálnymi neinvazívnymi madlami. V našom internetovom obchode nájdete aj predĺžené háčiky na okná s ventilátormi a montážnymi platňami - na výber ponúkame veľký výber príslušenstva k roletám. Bez ohľadu na to, či hľadáte jednoduché diely, ako sú retiazky, alebo niečo pokročilejšie, ako sú montážne platne, v Rolmajster ich nájdete za výhodnú cenu - pozri príslušenstvo pre mini rolety!

Príslušenstvo pre mini žalúzie

Okenné žalúzie sú dôležitou súčasťou vášho bytového dizajnu. Môžete ich použiť na dodanie osobného dotyku, blokovanie svetla a hluku alebo na zútulnenie miestnosti.

Okenné rolety sú najbežnejším typom závesov na okná. Dodávajú sa v mnohých rôznych štýloch a farbách a dajú sa namontovať na každé okno – dokonca aj na posuvné sklenené dvere! Najmä mini žalúzie sú ďalšou obľúbenou možnosťou pre majiteľov domov, ktorí chcú trochu viac súkromia.

Najlepším spôsobom, ako ušetriť za žalúzie, je kúpiť si správne príslušenstvo - ktoré nájdete práve tu! Máme širokú škálu možností vrátane montážnych dosiek, predlžovacích hákov a ďalších náležitostí.

Nie je ľahké nájsť všetko príslušenstvo, ktoré k roletám potrebujete, ale na tejto stránke vám ponúkame široký výber týchto položiek. K rolete nájdete potrebné skrutky, náradie alebo iné príslušenstvo. Existuje mnoho tipov na ich inštaláciu, preto sa nás neváhajte opýtať, keď budete potrebovať pomoc.

Chcete si kúpiť príslušenstvo k roletám? Tu nájdete široký sortiment príslušenstva pre tento typ okien. Všetky naše výrobky sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú napríklad chránené proti korózii, vďaka čomu nehrdzavejú. Máme širokú škálu rôznych produktov: od pántov po spony, od skrutiek po dosky, od šnúr po reťaze.

Príslušenstvo pre mini rolety

Predokenné rolety sú praktickým, lacným a atraktívnym spôsobom, ako zakryť okná. Prichádzajú v rôznych štýloch a typoch, od tradičných až po modernejšie, napríklad voštinové. Niekedy sa však ukáže, že je potrebné dokúpiť príslušenstvo pre denné a nočné, mini alebo bežné rolety. V našej ponuke nájdete vhodné doplnky v bielej nielen pre každý rozpočet, vďaka ktorým bude oprava alebo montáž roliet bezproblémová.

Môžeme ponúknuť široký výber najlepších doplnkov k roletám, ktoré vyhovujú všetkým rozpočtom. Naša ponuka zahŕňa nielen potrebné doplnky, ale aj širokú škálu materiálov a farieb. Ponúkame široký sortiment najpredávanejšieho príslušenstva nielen ku klasickým roletám, ale aj k mini roletám, takže si môžete nájsť perfektnú povrchovú úpravu pre vaše okenné krytiny, aby ste zaistili ich odolnosť a dizajn.

Mechanizmus mini žalúzií

Hľadáte odolné a spoľahlivé doplnky? Máme všetko, čo potrebujete, aby ste sa postarali o svoje mini okenné kryty. Ponúkame zákazkové riešenia všetkého druhu, nielen jednoduché taniere a háky, ale aj ďalšie vybavenie. Naše produkty sú dostupné za dobrú cenu!

V našom obchode nájdete všetky druhy príslušenstva k roletám pre neinvazívnu inštaláciu a ďalšie. Garantujeme tiež množstvo zliav a akcií, aby bol nákup cenovo dostupnejší.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa okennými doplnkami, ktorá ponúka vysoko kvalitné produkty za konkurenčné ceny. Na trhu pôsobíme už roky a poskytujeme tie najlepšie služby zákazníkom. Uisťujeme vás, že v našom obchode nájdete to, čo potrebujete!

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka