21.06.2021

Rolety na okná bez vŕtania

Rolety na okná bez vŕtania. Ako fungujú takéto rolety? Je ich uchytenie dostatočne pevné? Aké typy sú dostupné a ako si vybrať? Viac v našom blogu.

e-shope

Rolety na okná bez vŕtania

Rolety na okná bez vŕtania sú medzi zákazníkmi v dnešnej dobe čoraz viac žiadané. Ich hlavnou výhodou je samozrejme neinvazívna montáž, pri ktorej nie je potrebné vŕtať. To je pre mnohých zákazníkov obrovská výhoda a svoje nové rolety si tak vedia namontovať pohodlne, jednoducho a úplne samostatne. V našom máme množstvo takýchto roliet.


Prečo rolety na okná bez vŕtania?

Rolety na okná bez vŕtania majú viacero výhod. Napríklad ich viete v prípade potreby jednoducho zložiť, vymeniť, či opätovne namontovať. K ich montáži nepotrebujete mať žiadne špeciálne technické zručnosti, nemusíte vlastniť ani požičiavať vŕtačku, naťahovať predlžovačku, či pratať prach spôsobený vŕtaním. Stačí nasledovať jednoduchý montážny návod, ktorý vám bude doručený spolu s vašou objednávkou z nášho e-shopu.


Ako sa montujú rolety na okná bez vŕtania?

Montáž roliet na okná bez vŕtania je skutočne veľmi jednoduchá. Je úplne neinvazívna a teda nie je potrebné nijako zasahovať do integrity okna. To ostáva neporušené a nepoškodené v 100% kvalite, ako nové. Keďže sa na upevnenie roliet nepoužíva vŕtanie a šróby, je samozrejme potrebné rolety upevniť inak. Naše rolety sa uchytávajú špeciálnym spôsobom, s použitím háčikov umiestnených na okne a prilepených páskou so zvýšenou priľnavosťou. Takto je zabezpečený spoľahlivý úchyt a rolety sú namontované raz dva aj bez potreby veľkej sily, či technických zručností. Podľa nášho návodu zvládne rolety namontovať skutočne každý.Zatemňovacie rolety na okná bez vŕtania

V našej ponuke máme viacero druhov roliet na okná bez vŕtania. Medzi najpopulárnejšie patria nasledovné druhy:

Zatemňovacie rolety na okná bez vŕtania

Zatemňovacie rolety na okná bez vŕtania patria medzi najpopulárnejší typ roliet. Vďaka skvelým zatemňovacím vlastnostiam a odrážaniu slnečného žiarenia zabezpečujú skvelé tienenie a neprepúšťajú teplo, čo je výhodou najmä v horúcich letných dňoch. Tieto rolety sa môžu používať na štandardných oknách, balkónových oknách, vetračkách a tiež na neotvárajúcich sa oknách. Ponúkame ich v širokom rozsahu farieb a rozmerov.  

Rolety deň-noc na okná bez vŕtania

Rolety deň-noc na okná bez vŕtania

Rolety deň-noc na okná bez vŕtania patria do ďalšej populárnej kategórie roliet. Ich hlavnou výhodou je praktické a dizajnovo zaujímavé tienenie. Striedajúce sa pásy priehľadnej a nepriehľadnej látky zabezpečujú jednoduchú a rýchlu zmenu z totálneho zatemnenia na maximálnu svetelnosť. Veľkou výhodou našich roliet je prispôsobiteľná veľkosť. Keďže množstvo rozmerov okien je veľmi veľké, štandardné veľkosti by nepokryli všetky možnosti. U nás to ale nie je problém. Vieme vám dodať rolety presne podľa vašich požiadaviek s rozmermi úplne na mieru. 

Rolety v kazete bez vŕtania

Rolety v kazete bez vŕtania

Rolety v kazete bez vŕtania sú veľmi vkusným interiérovým doplnkom a zároveň praktickým pomocníkom pri tienení rôznych druhov okien. Rolety v kazete ponúkame v rôznych farebných a veľkostných prevedeniach. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorkovník tkanín, aby ste si boli výberom farby a materiálu istý. Všetky naše rolety dodávame v čo najkratšom možnom čase. Na vás je len správne si vybrať. Dôležité sú najmä rozmery, ktoré si premerajte radšej dvakrát, aby ste mali istotu správneho výberu. V prípade akýchkoľvek otázok nás kedykoľvek kontaktujte a radi vám poradíme. 

Rýchle dodanie!

Rýchle dodanie zaručené vďaka kuriérskej dodávke

BEZPEČNOSŤ TRANSAKCII

Šifrované pripojenie zabezpečené certifikátom SSL

Záruka vysokej kvality

Bezproblémové vrátenie 14 dní od dátumu nákupu a 2 roky záruka